طب کالا وارد کننده نوروفیدبک ilf در ایران

برای اطلاع از قیمت ها و خرید نوروفیدبک با مشاوران ما تماس بگیرین

خرید اسپیرومتری
شاهوار تجهیز طب کالا

شرکت دانش بنیان شاهوار تجهیز طب کالا وارد کننده نوروفیدبک ilf و  تولید کننده سایر تجهیزات پزشکی در سال 1392 و در پی نیاز کشور،مطالعه و بررسی تولیدات تجهیزات پزشکی را آغاز نمود.

شرکت شاهوار تجهیز طب کالا به عنوان وارد کننده و تولید کننده تجهیزات پزشکی در ایران،با همکاری شرکتهای تراز اول کانادا و اروپا فعالیت خود را آغاز نموده است.

خرید نوروفیدبک
محصولات پرفروش
نمایندگی اسپیرومتری
ارسال اکسپرس

سریع ترین روش های ارسال به سراسر کشور در بسته بندی مطمئن

نمایندگی اسپیرومتری
گارانتی بهترین قیمت

ارزان تر از ما پیدا کردید،بدون چون و چرا ارسال وجه شما در همان لحظه

نمایندگی اسپیرومتری
7 روز هفته،24 ساعته

7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما همراهان عزیز هستیم

خرید دستگاه نوروفیدبک

همیشه هنگام خرید هر وسیله‌ای معیارهای مشخصی در نظر گرفته می‌شود. بسته به نوع و کاربرد آن وسیله این معیارها می‌تواند متفاوت باشد. اما برای خرید دستگاه نوروفیدبک چه ملاک‌هایی باید مدنظر قرار بگیرد.

دستگاه‌های تجهیزات پزشکی با توجه به ماهیتشان نیازمند حساسیت‌های بیشتری هنگام انتخاب و خرید است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است.نمایندگی دستگاه نوروفیدبک

برند دستگاه

شرکت‌های مختلفی در دنیا دستگاه neurofeedback و biofeedback را ارائه کرده‌اند. از ابتدایی‌ترین نکاتی که هنگام خرید دستگاه نوروفیدبک باید به آن توجه کرد شرکت سازنده دستگاه و سابقه کاری آن است. با توجه به حساسیت تجهیزات پزشکی تجربیات بیشتر شرکت تولیدکننده، در محصول نهایی نمود پیدا می‌کند و شما می‌توانید با خیال راحت‌تری دست به انتخاب بزنید.(نوروفیدبک ilf)

خرید نوروفیدبک
تاییدیه‌های بین‌المللی دستگاه

هنگام خرید دستگاه نوروفیدبک باید توجه کرد که دستگاه نوروفیدبک چه گواهی‌های پزشکی و ایمنی و کیفی را توانسته است کسب کند. داشتن گواهی از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا، اتحادیه اروپا و سایر سازمان‌های معتبر حوزه پزشکی و سلامت از جمله مواردی استانداری است که هنگام خرید دستگاه نوروفیدبک باید به آن توجه کرد.(نمایندگی دستگاه نوروفیدبک)

شرکت ارائه‌دهنده، خدمات پس از فروش و سابقه آن

هنگام خرید دستگاه نوروفیدبک باید به خدمات پس از فروش شرکت ارائه‌دهنده توجه کرد. تامین و موجودی همیشگی لوازم مصرفی اصلی که شامل چسب و ژل است، خدمات نصب و راه‌اندازی رایگان در محل، ارائه آموزش علمی نحوه استفاده از neurofeedback توسط اساتید دانشگاهی، پشتیبانی فنی و نرم‌افزاری در اسرع وقت، نکاتی هستند که بررسی آن‌ها خیال متخصصین را هنگام ارائه این درمان به مراجعین خود راحت می‌کند.نمایندگی دستگاه نوروفیدبک

نرم‌افزارneurofeedback

پیچیدگی نرم‌افزار نورو نسبت به سخت‌افزار آن دوچندان است. به همین دلیل هنگام خرید دستگاه نوروفیدبک باید بیش از سخت‌افزار به نرم‌افزار نوروفیدبک توجه کرد. سرعت و دقت تحلیل موج مغزی و تفکیک آن به موج‌های مختلف و محاسبه دامنه و بررسی شرط فیدبک بایستی در کمتر از ۵۰۰ میلی‌ثانیه اتفاق بیفتد.

از طرفی با توجه به اینکه نورو در حوزه‌های مختلفی کاربرد دارد وجود نرم‌افزارهای تخصصی برای هر یک از حوزه‌ها این امکان را به متخصصین می‌دهد که استفاده بهتری از این روش داشته باشند. این موضوع باعث شده است که دستگاه‌های neurofeedback در این حوزه از یکدیگر متمایز شوند و به جز دو برند مطرح در دنیا، سایر دستگاه‌ها از نرم‌افزار مشترکی که سورس آن رایگان است استفاده کنند که استانداردهای پایین‌تری داشته و حتی باگ‌های نرم‌افزاری از آن گزارش شده است که اعتماد به دقت آن‌ها را مشکل می‌کند

نمایندگی دستگاه نوروفیدبک

تعداد کانال ورودی دستگاه

در دستگاه نوروفیدبک تعداد کانال‌های ورودی نشان‌دهنده قابلیت تعداد پارامترهایی است که می‌تواند به صورت همزمان از تنها یک مراجع ثبت شود. در دستگاه‌های نوروفیدبک رایج در دنیا تعداد کانال‌های ورودی دستگاه از ۲ کانال شروع می‌شوند. بر اساس آخرین مقالات علمی، پروتکل درمانی تاییدشده بیش از دو کانال همزمان ارائه نشده است. دلیل این موضوع رعایت شروطی است که منجر به ارائه فیدبک می‌شود. اگر این شروط از حدی بیشتر باشد جلسه درمانی برای مراجع سخت شده و امکان درمان وجود ندارد.

خرید نوروفیدبک
آموزش علمی

نوروفیدبک روش به نسبت جدیدی است که متخصصین حوزه‌های مرتبط در خصوص نحوه استفاده از آن هیچ آموزشی در دوران دانشگاهی خود نمی‌بینند. نرم‌افزارهای نوروفیدبک نیز متفاوت هستند و تنظیمات آن می‌تواند در خروجی درمان موثر باشد. به همین دلیل آموزش عملی نحوه استفاده از دستگاه نوروفیدبک به همراه نکات تئوری و علمی آن باید همزمان صورت بگیرد تا حداکثر کارایی این روش را انتظار داشت

نکته پایانی

نکته پایانی: با توجه به ماهیت این حوزه که بر روی مهم‌ترین عضو بدن کار می‌شود لطفا حتما در نظر داشته باشید مغز_شوخی‌بردار_نیست. استفاده از تجهیزات غیراستاندارد می‌تواند باعث آسیب‌های جبران‌ناپذیری شود. همچنین می‌تواند به جای اثر واقعی، اثر ساختگی یا پلاسیبو بر روی فرد بگذارد که در مدت کوتاهی از بین رفته و اعتماد جامعه به این حوزه از دانش روز نوروساینس را از بین ببرد.

شما همراهان گرامی میتوانید برای اطلاع از جزئیات و مشاوره در خرید نوروفیدبک با شماره 1068 614 939 98+ در تماس باشید

خرید نوروفیدبک
میزان رضایت شما همراهان عزیز از شرکت تجهیزات پزشکی طب کالا
[کل: 7 میانگین: 5]
× چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟